• טרי
היקף להקות אוניברסלי open-Top היקף רובה מכסה הם מתיחה מתאימים, אבק הוכחה, ו- עמיד למים, להגן על אופטיקה מכל האלמנטים (תותחן)

היקף להקות אוניברסלי open-Top היקף רובה מכסה הם מתיחה מתאימים, אבק הוכחה, ו- עמיד למים, להגן על אופטיקה מכל האלמנטים (תותחן)

דירוגי קונים:
ILS 28.48

של הסחורה
במלאי

הגודל הסטנדרטי open-top riflescope כיסוי ("גאנר") היא המועדפת על היורים זה רוצה העליון של היקף שלהם חשוף, אבל את העדשה המטרה וכוונת מוגנים מפני פגעי הטבע.את הרובה שלנו היקף הכיסוי תכונות של חומר אלסטי לחלוטין חותמות האלמנטים שלך אופטיקה מובנה לקשור מערכת כדי לשמור על היקף הלהקה מחוברת הראייה שלך.מתאים סטנדרטי כוונות 10-15" אורך זה לא צריחים או גווני שמש. 100% עמיד למים היקף הכיסוי.שלנו היקף הכיסוי לשמור על העדשה שלך נקי, נקי, יבש.תקן גודל פתח עליון-טווח הכיסוי ("גאנר") היא המועדפת על היורים זה רוצה העליון של היקף שלהם חשוף, אבל את העדשה המטרה וכוונת מוגנים מפני פגעי הטבע. ????מתאים סטנדרטי כוונות 10-15" אורך זה לא צריחים או גווני שמש. ???? 100% עמיד למים היקף מכסה ???? 100% אבק-הוכחה ????התותחן כוונת הרובה הכיסוי מונע שריטות לא רצויות מלקרות.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה

מידע על מוצרים חדשים

הזן את האימייל שלך כדי להירשם ולקבל את ההצעות והאפשרויות הטובות ביותר מהחנות שלנו. אנחנו אף פעם לא שולחים דואר זבל. המחירים הטובים ביותר והבחירה המצוינת המובטחת.