• טרי
הגלולה מגרסה Pulverizer, הגלולה קאטר קטן Convient על גלולות לחיתוך טבליות

הגלולה מגרסה Pulverizer, הגלולה קאטר קטן Convient על גלולות לחיתוך טבליות

דירוגי קונים:
ILS 7.17

של הסחורה
במלאי

3.בשכבות עיצוב, טחינה, חיתוך, רפואה תיבת שלוש-in-one.הוא קטן ונוח לנשיאה, והוא יכול במהירות לכתוש את הטבליות לאבקה. 4.השכבה הראשונה : יש להב בפנים, אשר חותך את מזינה טבליות ומקל על הבליעה. 1.לעשות את זה קל יותר לקחת גלולות קשה לבלוע. 5.השכבה השנייה : שני תאים קטנים בפנים, יכול לאחסן שונים מזין טבליות (יכול להחזיק 5-8 קפסולות רגיל קפסולות). 2.קל לשימוש עיצוב מוגבל חכם משתמשים. 1. לעשות את זה קל יותר לקחת גלולות קשה לבלוע 2. קל לשימוש עיצוב עבור משתמשים. 3. בשכבות עיצוב, טחינה, חיתוך, רפואה תיבת שלוש-in-one.הוא קטן ונוח לנשיאה, והוא יכול במהירות לכתוש את הטבליות לאבקה. 4. השכבה הראשונה : יש להב בפנים, אשר חותך את מזינה טבליות ומקל על הבליעה. 5. השכבה השנייה : שני תאים קטנים בפנים, יכול לאחסן שונים מזין טבליות (יכול להחזיק 5-8 קפסולות רגיל קפסולות) 6. השכבה השלישית : יכול לשמש כוס מים, קל לבלוע מזין טבליות 7. השכבה הרביעית : פיתול הלוך ושוב, מזין חלקים ניתן לטחון לאבקה (הערה : מדריך שחיקה) 8. שימו לב : את חדות הלהב כלול עבור מבוגרים בלבד, ואינו מתאים לילדים.

הוא גדול מהמידע

Condition:
100% brand new
Product weight:
54g
Product material:
Abs
Product size:
4cm/1.5inch in length and 6.5cm/2.5inch in height
  :
Package include:
 
Quality pill cutter*1 :
  :
Note:
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

מוצרים בקטגוריה

מידע על מוצרים חדשים

הזן את האימייל שלך כדי להירשם ולקבל את ההצעות והאפשרויות הטובות ביותר מהחנות שלנו. אנחנו אף פעם לא שולחים דואר זבל. המחירים הטובים ביותר והבחירה המצוינת המובטחת.