• טרי
Poreless עמוק לנקות את המסכה מקל, ירוק לניקוי תה קליי מקל המסכה, תה ירוק מסכת המקל משפר את העור, מתאים לכל סוגי העור, גברים נשים (1 יח')

Poreless עמוק לנקות את המסכה מקל, ירוק לניקוי תה קליי מקל המסכה, תה ירוק מסכת המקל משפר את העור, מתאים לכל סוגי העור, גברים נשים (1

דירוגי קונים:
ILS 11.98

של הסחורה
במלאי

✔ מרכיבים טבעיים : תה ירוק מוצק לניקוי הפנים מכיל תמצית תה ירוק, אשר למעשה יכול לנקות את נקבוביות העור, עוזר לספוג לחות בקלות רבה יותר את המעקב. ✔ קל לשימוש : המוצר מאמצת את העיצוב של סיבוב הראש, אשר הוא נוח יותר לשימוש, לא קל ללכלך את הידיים.המרקם הוא בסדר וחלק, קל להפיץ וקל ליישום. ✔ יעילות : עמוק לנקות את המסכה מקל מכיל תמצית תה ירוק, עמוק מנקה את העור מלכלוך, להתאים את העור של מים ושמן מאזן, לחדש את לחות העור, לשפר את מצב העור. ✔ קלות לחות : תה ירוק מסכת מקל יכול להפחית ביעילות נקודות שחורות, שליטה שמן, לשפר תווי פנים עירפול, להאיר את גוון העור.מתאים לכל סוגי העור. ✔ מלא אמון : Poreless עמוק לנקות את המסכה מקל קטן וקל לנשיאה, אשר נוח יותר לשימוש, לא קל ללכלך את הידיים.החלפת זמין אם אתה לא מרוצה עם שלנו ירוק מסכת המקל, בבקשה להיות סמוך ובטוח של הרכישה. 100% מותג חדש באיכות גבוהה של מוצרים.עמוק לנקות את המסכה מקל מאמצת את העיצוב של סיבוב הראש, אשר הוא נוח יותר לשימוש, לא קל ללכלך את הידיים.המרקם הוא בסדר וחלק, קל להפיץ וקל ליישום.Poreless עמוק לנקות את המסכה מקל מוצק לניקוי הפנים מכיל תמצית תה ירוק, אשר למעשה יכול לנקות את נקבוביות העור.החוויה היא מאוד טובה.חטט מסיר.לספוג את עודפי השמן.כיווץ הנקבוביות.התה הירוק מסכת המקל מאמצת את העיצוב של סיבוב הראש, אשר הוא נוח יותר לשימוש, לא קל ללכלך את הידיים.המרקם הוא בסדר וחלק, קל להפיץ וקל ליישום.אופן השימוש : .לסובב את הדבק, להחיל על הפנים.למרוח באופן אחיד על הפנים, להשאיר את זה במשך 10 דקות.לאחר שזה מתייבש, לשטוף עם מים. 100% מותג חדש באיכות גבוהה של מוצרים.עמוק לנקות את המסכה מקל מאמצת את העיצוב של סיבוב הראש, אשר הוא נוח יותר לשימוש, לא קל ללכלך hands The מרקם עדין וחלק, קל להפיץ וקל ליישום.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה

מידע על מוצרים חדשים

הזן את האימייל שלך כדי להירשם ולקבל את ההצעות והאפשרויות הטובות ביותר מהחנות שלנו. אנחנו אף פעם לא שולחים דואר זבל. המחירים הטובים ביותר והבחירה המצוינת המובטחת.